TJ Lomnice

Mistrovství oddílu pro rok 2016

Rozpis soutěže: (pdf)
Přihláška a hlášení výkonů: Kontaktní formulář

Termíny a časy dle přihlášek

Datum Čas Hráči
13.12.2015 9:00 Céčko
19.12.2015 14:00 Béčko
20.12.2015 10:00 Géčko, Knespl
22.12.2015 10:00 Déčko
22.12.2015 12:00 Štursová, Furch
22.12.2015 17:30 Áčko
25.12.2015 9:00 Krátký, Přerost
25.12.2015 15:30 Slavík
25.12.2015 16:30 Maňák
27.12.2015 9:00 Éčko, Guba J., Kupčík, Štěpanovský, Vajdíková

Výsledky a pořadí

Výsledková listina: Mistrovství oddílu TJ Lomnice 2016

Muži

Poř Jméno Pl Do Ch Cel Kategorie Poznámka
1. Diosegi Štěpán 378 175 5 553 Muži
2. Knespl Miroslav 364 183 3 547 Muži
3. Krotký Josef 344 200 5 544 Muži
4. Chvátal Zdeněk 355 189 5 544 Muži
5. Veselý Václav 366 178 7 544 Senioři
6. Flejšar Jiří 355 178 3 533 Senioři
7. Guba Jiří 349 180 4 529 Senioři
8. Veverka Josef 357 166 5 523 Senioři
9. Guba Hubert 349 173 6 522 Senioři
10. Schimmer Rudolf 355 159 8 514 Senioři
11. Urban Vladislav 356 157 10 513 Senioři
12. Šimáček Petr 343 153 9 496 Muži
13. Štěpanovský Rudolf 329 165 12 494 Muži
14. Maňák Ludvík ml. 340 154 12 494 Dorostenci
15. Zvěřina Josef 347 143 18 490 Muži
16. Janda Petr 332 153 8 485 Senioři
17. Opitz Roman 352 128 17 480 Senioři
18. Hromada Lubomír 326 148 8 474 Senioři
19. Volf Josef 347 125 13 472 Senioři
20. Kupčík Albert 336 135 7 471 Muži
21. Kožíšek Lukáš 334 136 15 470 Muži
22. Kožíšek Luboš 317 146 12 463 Senioři
23. Slavík Hanuš 314 148 7 462 Senioři
24. Přerost Pavel 353 109 19 462 Dorostenci
25. Furch Daniel 332 126 9 458 Junioři
26. Krátký František 332 122 16 454 Senioři
27. Lidmila Petr 332 119 17 451 Muži
28. Cholopov Radek 318 100 18 418 Dorostenci
29. Hervert Tomáš 321 94 19 415 Dorostenci

Maňák Filip 241 71 16 312 Žáci ml. (100 hs)

Ženy

Poř Jméno Pl Do Ch Cel Kategorie Poznámka
1. Kovačíková Růžena 361 157 10 518 Seniorky
2. Korbelová Libuše 344 166 15 510 Seniorky
3. Martincová Věra 361 148 10 509 Seniorky
4. Kožíšková Zuzana 363 146 4 509 Ženy
5. Vajdíková Lucie 337 166 14 503 Juniorky
6. Bečková Jitka 346 152 12 498 Juniorky
7. Štursová Tereza 333 151 5 484 Juniorky
8. Šimáčková Soňa 324 124 15 448 Ženy
9. Kožíšková Lucie 320 103 20 423 Juniorky
10. Frančeková Petra 302 118 22 420 Ženy
11. Heidlerová Michaela 314 100 18 414 Ženy
12. Kožíšková Jana 311 96 23 407 Ženy
13. Čedíková Silva 274 97 19 371 Ženy
14. Klierová Kateřina 265 101 14 366 Dorostenky
15. Prouzová Monika 256 68 20 324 Ženy Odstoupila po 90 hs

Ječmenová Andrea 252 70 14 322 Žákyně (100 hs)
Hanuš Slavík © 2000 - 2017 (hslavik (at) volny dot cz)    Valid XHTML 1.0!